Pasta Ekipmanları - Hakkımızda

Aydın DEMİRTAŞ olarak gıda sektöründe 35 yıllık edindiğim tecrübe ve birikimi siz müşterilerimiz ile daha fazla paylaşabilmek adına 2018 yılında Pasta Ekipmanları markasını hayata geçirdik.

Yılların bilgisini meslek hayatımda her zaman paylaşmayı seçtim. Fikir ve tecrübe aktarımı içinde oldum. Doğru bilgiyi paylaşırsak bir değer kazanır.

Tüm birikimi siz müşterilerimize her zaman kaliteli ürünler sunma amacına hizmet etmek için kullanıyor, eğitici video ve ürün reçete içerikli, online satış sistemi ile Dünya ve Türkiye’nin her bölgesinden müşterileri ile iletişim kurmayı ve ihtiyaçlarını en kısa sürede temin etmeyi amaçlıyoruz.

Firma olarak amacımız, müşterilerimiz ile aynı çerçeveyi paylaşarak yenilikçi ve yaratıcı pastacılık ekipmanları ile, ekmekçilik, pastacılık, çikolata, şekerleme, dondurma ve endüstriyel mutfak üretiminde çözüm ortağı olmak, müşterilerimize sorunlarında yardımcı olmak ve farklı bir açıdan yeni fikirler katmaktır.

DeCream, Dedantel, Pasta Danışmanlık, Pasta Ekipmanları markalarımız ile sektörde hedeflediğimiz birçok başarıya imza atmaya devam ediyoruz.

Bu anlayış çerçevesinde markalarımız bir çok yeniliklerle, sektörde öncü ve lider konumunu her geçen gün daha da perçinliyor.